Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
34 posty 720 komentarzy

Na zimno

tipsi - miłośnik buraczków zasmażanych

Najnowszy dowcip polityczny

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Reporter do Janusza Korwina-Mikkego:

-- Wszyscy kandydaci chętnie przedstawiają swoje zalety. Może dla odmiany proszę powiedzieć, co jest pańską największą wadą?
Mikke:
-- Z całą pewnością szczerość
-- Ależ większość wyborców uznałaby to zapewne za zaletę!
-- Szanowny panie, gówno mnie obchodzi, co myśli większość wyborców!

 

(ryc. Artur Krynicki)

KOMENTARZE

 • at JKM
  zas wyborcow gowno obchodzilo,obchodzi i bedzie obchodzic, co mysli- a raczej zanieczyszcza powietrze mowi niejaki JKM. On juz i tak nie zmadrzeje, Zreszta trudno jest nauczyc nowego tricku starego psa.
  comsens
 • I najlepsze jest to, że...
  JKM- stary pies, założył "nową prawicę"

  To tak jakby stare frytki zapakować w nowe opakowanie. Będą świeższe?
 • @Nathanel
  czy możesz rozwinąć o jakich mocodawców chodzi jestem bardzo zainteresowany?
 • Odzew większości
  No i odezwała się większość, która nie rozumie co powiedział Korwin ... większość widzi tylko słowo "gówno" skierowane do większości.
  Niech większość raczy wytężyć 2 szare komórki (2 są niezbędne żeby większość nie rżała i ze żłoba nie jadła) i pomyśli jak działa ten system - ten kto słodzi i łże wyborcom, kłamie i obiecuje - ten wygrywa wybory.
  Korwin mówiąc, że "gówno" go obchodzi co myśli większość uwypukla cynizm większości, która zawsze zagłosuje za kłamcami (czyli uważa, że szczerość jest na drugim planie za obiecankami i kłamstwami) a jednocześnie jak zapytać większości co jest większą cnotą: PR i dobra prezentacja czy może też zwykła szczerość, każdy odpowie SZCZEROŚĆ.
  Prawda jest taka, że szczerość jest zaletą w stosunkach międzyludzkich, w polityce jest wadą.
 • @Kura Mać
  Większość jest dobra kiedy do tej samej prawdy każda jednostka z tej większości dochodzi inną drogą a nie przez jeden zwykły obrazek w TV kierowany do milionów.
  Za dawnych demokratycznych czasów mówca mógł przekonać za jednym razem max 1000 osób ... teraz nie ma granic ... pstryk i 20 milionów ludzi już myśli inaczej.
  Demokracja w polskim wydaniu to syf.
 • @Czarny Borys
  Z zielonej wyspy? Chyba prędzej z zielonej _wsypy_!

  Aha, jeszcze instrukcja dla dowcipnych inaczej -- dowcip nie musi być po linii, na bazie, nie musi być szczególnie pryncypialny i sieriozny. Musi być śmieszny i trafiać w czuły punkt. A czułym punktem JKM, taką piętą achillesową wielkości końskiej głowy, jest jego nieskrywana pogarda do "racji większości". Ma z tym wiele słuszności, ale niestety, z kadencyjną regularnością słuszność ta gryzie go w dupę. I to jest właśnie całkiem śmieszne, jak JKM wystawia tę obolałą piętę, zachęcając, by każdy chętny walił w nią czym popadnie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY