Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
34 posty 720 komentarzy

Na zimno

tipsi - miłośnik buraczków zasmażanych

Czy Krzysztof Wyszkowski potrzebuje naszej pomocy?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ciri cytuje w swoim blogu oświadczenie p. Wyszkowskiego w związku z wyrokiem sądu w sprawie Wałęsa kontra Wyszkowski http://tinyurl.com/6ey3m9f Czy nie powinniśmy zawczasu pomyśleć o pomocy panu Wyszkowskiemu?

Widać bowiem wyraźnie, że Bolęsa, z wydatną pomocą "bezmiaru niesprawiedliwości", wkracza śmiało na szlak przetarty pionierską stopą przez lidera jurysdykcji ekstremalnej -  Midama Achnika. Ponieważ zaś, jak już uczył nas tow. Lenin, walka klas zaostrza się w miarę zbliżania do komunizmu, to za kilka miesięcy może okazać się, że pan Wyszkowski zmuszony będzie płacić Bolęsie więcej, niż ten zyskał od Stortingu.

Czy w ramach licznych inicjatyw obywatelskich nie powinniśmy zasięgnąć języka biegłych w prawie, jak zorganizować wsparcie dla ludzi niszczonych finansowo przez różowy salon i nagrzanych sędziów? Może np. założyć fundację, opodatkować się gremialnie na jej rzecz i niech ta fundacja ustanowi i wręcza nagrodę pieniężną? Wówczas formalnie trudno byłoby nagrodzonemu cokolwiek zarzucić, a zyskiwałby środki na obronę i ewentualne kary finansowe.

Wiem, że w ten sposób pośrednio finansowalibyśmy łajdaków z TVN, ale przecież taka fundacja, dysponując stosownymi środkami, mogłaby czasem uderzyć przeciwnika jego własną bronią i jakoś bilans polepszyć.

Co Wy na to?

KOMENTARZE

 • @Nathanel
  O to trzeba pytać, ale ich. Ja pytam Was - pomożemy? Potrafimy pomóc?
 • @Ciri
  Tym lepiej - możesz więc spytać Go, czy - gdyby pojawiła się taka konieczność - przyjąłby proponowaną pomoc w formie o jakiej piszę?
 • Wyszkowski i Galileusz
  Reneliantka@

  Wróciłam do domu niedawno i zastałam e-maila od Krzysztofa Wyszkowskiego i Pani komentarz. Cieszę się, że sprawa żyje w świadomości zbiorowej, chociaż jest wielkim draństwem, że musimy borykać się z takimi problemami. Napisałam poniższego e-maila i wysłałam np. do ŁŁ i wielu innych osób. Może to coś da.

  "Drodzy moi.

  Przeczytajcie i zróbcie coś z tym. Na stronie Krzysztofa jest zakładka "Donacja". Ja mam 1000,00 zł emerytury, ale wysyłam 200,00 zł. Każda złotówka jest dla niego ważna. Jest nas wielu na forach internetowych, mamy znajomych. Każdy powinien coś dać. Ci co mają więcej powinni dać więcej, ci co mają mało powinni dać tyle ile udźwigną. Pomórzmy Krzysztofowi Wyszkowskiemu, wtedy i nam pomogą, uczmy się solidarności - takiej prawdziwej.

  http://spasowska.nowyekran.pl/post/13878,wyszkowski-i-galileusz

  http://cirilla.nowyekran.pl/post/14527,krzysztof-wyszkowski-jesli-sad-drwi-z-prawa-nie-pozostaje-nic-innego-jak-obywatelski-sprzeciw-w-formie-obrony-prawa-przed-sadami-i-prawnikami

  http://www.wyszkowski.com.pl/

  Pozdrawiam

  Halina Spasowska"

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY